2018-2019

Αναθέσεις Μαθημάτων & Ωρολόγια Προγράμματα

Υπεύθυνος ωρολογίου προγράμματος: Στέλιος Χατζηθεοδωρίδης

ΤΡΕΧΟΝ ΚΥΡΙΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (5/11/2018)

Αναθέσεις μαθημάτων σε καθηγητές κατανεμημένες στα τμήματα

Ωρολόγιο Πρόγραμμα μαθητών (χαρακτηρισμένο και με χρήση αιθουσών)

Ωρολόγιο Πρόγραμμα τμημάτων (χαρακτηρισμένο και με χρήση αιθουσών)

Ωρολόγιο Πρόγραμμα καθηγητών (χαρακτηρισμένο και με χρήση αιθουσών)

Ωρολόγιο Πρόγραμμα αιθουσών

Ημέρες και ώρες ακρόασης των κηδεμόνων από τους καθηγητές

Δείτε παρακάτω εφαρμογή τυχόν αναμορφώσεων του κύριου ωρολογίου προγράμματος για διάφορους έκτακτους λόγους, πχ εκδρομές τάξεων κλπ.

ΠΡΩΤΟ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ: από 11/9/2018

α/α

Ανάρτηση

Θέμα

11 6/11/2018

Την Πέμπτη 8/11 οι μαθητές της Γ Λυκείου θα συμμετάσχουν σε εκπαιδευτικές επισκέψεις. Για τους μαθητές που δεν θα ακολουθήσουν θα δημιουργηθεί ένα τμήμα γενικής παιδείας που θα λειτουργήσει για τις πρώτες 5 διδακτικές ώρες. Τους μαθητές θα συνοδέψουν οι κκ Δημοπούλου, Μποτσάκος, Σιδερή, Μαρκαντωνάτος, Μουστακάτου και Γούλας.

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθητών (χαρακτηρισμένο)

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Καθηγητών (χαρακτηρισμένο)

10 30/10/2018

Για τις ημέρες Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή πρέπει να λειτουργίσουμε με αναμορφωμένο ωρολόγιο πρόγραμμα. Η κα Παπαδάκη θα απουσιάσει τις ημέρες Τετάρτη-Πέμπτη και Παρασκευή. Η κα Γαλάνη τις ημέρες Τετάρτη και Πέμπτη, η κα Γρηγοροπούλου την Πέμπτη και η κα Χούσου την Παρασκευή.

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθητών (χαρακτηρισμένο)

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Καθηγητών (χαρακτηρισμένο)

9 29/10/2018

Μόνο για την ημέρα Τρίτη 30/10 έγιναν κάποιες διορθώσεις λόγω απουσίας καθηγητών.

8 19/10/2018

Από την εβδομάδα της Δευτέρας 22/10 και εφεξής, όλα τα τμήματα επιλογών της Γ Λυκείου θα λειτουργούν κάθε Τετάρτη. Έτσι, όλοι οι μαθητές της Γ Λυκείου θα έχουν το ίδιο ωρολόγιο πρόγραμμα με 2 7ωρα (Τρίτη-Τετάρτη) και 3 6ωρα. Έχει κατασκευαστεί ένα πλήρες ωρολόγιο πρόγραμμα που θα είναι το νέο τρέχον κύριο ωρολόγιο πρόγραμμα. Αναπόφευκτα οι ημέρες και ώρες υποδοχής των γονέων/κηδεμόνων από τους καθηγητές έχουν αλλάξει. Παραμένουν σε εκκρεμότητα 2 φιλολογικές ώρες.
Την Τρίτη 23/10 η Α Λυκείου θα επισκεφθεί τις Μυκήνες με συνοδούς καθηγητές τους κ.κ. Βολυράκη, Δημοπούλου, Διάμεση, Γρηγοροπούλου και Μποτσάκο. Για την ημέρα αυτή έχουν γίνει αλλαγές. Οι μαθητές της Α που δεν θα ακολουθήσουν θα σχηματίσουν ένα τμήμα που θα λειτουργήσει με μαθήματα γενικής παιδείας.

7 11/10/2018

Την εβδομάδα της Δευτέρας 15/10, το σχολείο θα επισκεφθεί το Ίρδυμα Σταύρου Νιάρχου την Τετάρτη 17/10. Ο καθηγητής κ. Κρητικός θα απουσιάσει τη Δευτέρα 15/10 και ο καθηγητής κ. Γούλας θα απουσιάσει τις ημέρες Τρίτη/Τετάρτη και Πέμπτη. Στο συνημμένο ωρολόγιο πρόγραμμα έχουν γίνει απαραίτητες αλλαγές.

6 9/10/2018

Οι καθηγήτριες κ. Μαργαρίτου και κ. Βολυράκη θα απουσιάσουν τις ημέρες Πέμπτη 11/10 και Παρασκευή 12/10 ενώ η καθηγήτρια κ. Γιανναρά θα απουσιάσει την Παρασκευή 12/10. Για τις ημέρες αυτές έγιναν προσαρμοστικές αλλαγές στο ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας του σχολείου.

5 5/10/2018

Μικρο-αλλαγές στο ωρολόγιο πρόγραμμα των ημερών: Δευτέρα 8/10 και Τρίτη 9/10, λόγω προγραμματισμένης απουσίας του κ. Χαρίτου.

4 28/9/2018

Ωρολόγιο πρόγραμμα για την εβδομάδα της Δευτέρας 1/10 (σταθερό μέχρι την επόμενη αλλαγή!)

3 21/9/2018

Ωρολόγιο πρόγραμμα για την εβδομάδα της Δευτέρας 24/9 και μόνο για αυτήν.

2 17/9/2018

Ωρολόγιο πρόγραμμα για την εβδομάδα της Δευτέρας 17/9 (και μόνο για αυτήν; διορθωμένο)

1 10/9/2018

Ωρολόγιο πρόγραμμα για τις ημέρες Τετάρτη/Πέμπτη/Παρασκευή της πρώτης εβδομάδας (διορθωμένο)