2022-2023

Ανάρτηση

Θέμα

1 14/10/2022

Αναθέσεις μαθημάτων στα τμήματα (από 10/10/2022)

2 30/9/2022

Ηλεκτρονικές διευθύνσεις e-mails & WEBEX των καθηγητών

3

Κύριο ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας (δεν υπάρχει κύριο σταθερό ωρολόγιο πρόγραμμα προς το παρόν).

Τυχόν αναμορφώσεις θα αναγράφονται στον παρακάτω πίνακα.

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Αιθουσών

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Ενημέρωσης Γονέα/Κηδεμόνα (1 ώρα δια ζώσης & 1 ώρα από απόσταση)
Για επικοινωνία από απόσταση ο γονέας/κηδεμόνας ενδείκνυται να κλείσει ραντεβού με τον καθηγητή, με email .

ΠΡΩΤΟ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ: από 13/9/2022

α/α

Ανάρτηση

Θέμα

7 6/12/2022

Ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας με ελλείψεις για την Τετάρτη 7/12 με σημειωμένες ώρες γονέων για όλους τους καθηγητές (χρώμα θαλασσί στο ΩΠ καθηγητών).

6 16/10/2022

Ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας με ελλείψεις. Η Φυσική Γενικής Παιδείας της Β διδάσκεται πλέον υπερωριακά ενώ συνεχίζει η έλλειψη Πληροφορικής, Θρησκευτικών και Φυσικής Αγωγής. Έγινε προσπάθεια εξισορρόπισης των προγραμμάτων του Β4 & Β2.

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Καθηγητών

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Ενημέρωσης Γονέα/Κηδεμόνα (1 ώρα δια ζώσης & 1 ώρα από απόσταση.

7 11/11/2022

Τη Δευτέρα 14 Νοεμβρίου οι καθηγητές κ.κ. Κυριάκης, Παπαχατζής, Καραγιαννίδου, Τζανοπούλου και Γιανναρά θα παρακολουθήσουν δια ζώσης ολοήμερο σεμινάριο για Πρώτες Βοήθειες από ειδικούς του τμήματος Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Αμαρουσίου στο αμφιθέατρο του σχολείου.

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Αιθουσών.

5 7/10/2022

Ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας για την 5η εβδομάδα με ελλείψεις. Την Τετάρτη 12/10 2 καθηγητές με 25 μαθητές από τη Δανία θα επισκεφθούν το σχολείο μας. Αυτό έχει ληφθεί υπόψη στο αναρτημένο ωρολόγιο πρόγραμμα, αλλά ίσως απαιτηθούν και άλλες αλλαγές.

4 30/9/2022

Ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας για την 4η εβδομάδα με ελλείψεις.

3 23/9/2022

Ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας για την τρίτη εβδομάδα.

2 16/9/2022

Ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας για τη δεύτερη εβδομάδα.

1 12/9/2022

Ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας για την πρώτη εβδομάδα.